Co nowego
Bądź na bieżąco

Aktualności
sie
10

Mimo że wciąż niewielki odsetek klientów decyduje się na zmianę banku prowadzącego ich rachunek, to coraz więcej osób odczuwa zmęczenie stałym wzrostem kosztów. Tylko w tym miesiącu dwa banki podniosły opłaty za swoje usługi. Zdarza się również, że produkty banków są wycofywane z oferty na rzecz nowych, obsługiwanych już na lepszych warunkach. 

Status stałego klienta nie jest obecnie wartościową kartą przetargową, więc dlaczego by z niego nie zrezygnować na rzecz bardziej atrakcyjnego statusu klienta nowego? Sprawdziliśmy, co banki oferują w sierpniu nowym klientom, którzy zdecydują się otworzyć u nich konto osobiste.
Gdzie szukać? Podpowiadamy poniżej:

- BGŻ BNP PARIBAS: Promocja „iKONTO”: zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku przez 3 lata od otwarcia konta (za założenie konta do 29.09.2016r.).

- BPH: Promocja „Kapitalne Konto dla Klientów ZUS”: zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku przez 2 lata od otwarcia konta oraz 5 proc. zwrotu (maks. 30 zł miesięcznie) za płatności kartą w aptekach w całej Polsce. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest ukończenie 55. roku życia i zapewnienie wpływów na konto z tytułu świadczenia emerytalno-rentowego.

- BOŚ BANK: 
Promocja „EKOkonto bez Kosztów + Karta z Nagrodą”: zwrot 600 zł dla nowych klientów banku posiadających kartę kredytową MasterCard Gold, którzy w ciągu 3 miesięcy od otwarcia konta dokonają jednorazowego zakupu na kwotę min. 600 zł w sklepach sportowych i zapłacą za niego kartą kredytową. Promocja obowiązuje do odwołania.

- Credit Agricole: Promocja „Przenieś Konto”: 100 zł za przeniesienie konta z innego banku pod warunkiem podpisania umowy o wydanie karty oraz dostęp do bankowości internetowej, a także zapewnienie wpływu na konto min. 1 500 zł/m-c. Promocja obowiązuje do odwołania.

- ING Bank Śląski: Promocja „100 zł za otwarcie Konta”: 100 zł za otwarcie Konta z Lwem Direct pod warunkiem dokonania do końca roku płatności bezgotówkowych kartą na kwotę min. 1 000 zł (za założenie konta do 31.08.2016).