Co nowego
Bądź na bieżąco

Aktualności
wrz
07

Citibank chce zwiększyć reklamę swojej DARMOWEJ (bez haczyków) karty Citi Simplicity. Tak bardzo, żerozdaje telefony LG K8 nowym klientom, którzy ją wypróbują.

Uwaga. Promocja dotyczy tylko nowych Klientów. W rozumieniu banku to tacy, którzy nie posiadają żadnej relacji z bankiem od 1 lipca 2014 r.

Ale jest kilka wymagań, które trzeba spełnić… Aby otrzymać kartę należy wypełnić ten formularz i zgłosić się do testów. Telefon otrzymasz po wykonaniu 2 prostych „zadań testowych”, o których piszemy poniżej.


Biorąc udział w tej promocji do wyboru dostajesz dwie karty. Nie zakładasz konta jako takiego, tylko samą kartę.

Polecamy abyś rozmawiając z konsultantem wybrał kartę Citi Simplicity. Jest w pełni darmowa (bez żadnych dodatkowych warunków czy haczyków). Karta Mastercard World kosztuje 18zł miesięcznie.
 

Jak wspomniałem na początku artykułu, w ramach testowania nowej karty będziesz mieć do wykonania 2 zadania.

Tak naprawdę to nie masz obowiązku ich wykonywać, ale… Jeśli tego nie zrobisz, nie otrzymasz telefonu LG K8 Lte. Takie są zasady. Po otrzymaniu darmowej karty warto włożyć jeszcze odrobinę wysiłku.

Obiecuję, że nie zajmie Ci to dużo czasu. Zobacz:

Zadanie #1 – zaloguj się do bankowości internetowej

Pierwszym zadaniem jest zalogowanie się przynajmniej jeden raz do bankowości on-line na https://www.citibankonline.pl lub do przez aplikację mobilną.

I tutaj ważny punkt:

Należy zrobić to w ciągu maksymalnie 30 dni od daty podpisania umowy przez bank (sprawdź datę na dokumentach). Najlepiej zrób to od razu po otrzymaniu karty, żeby nie wyleciało Ci z głowy.

Zadanie #2 – płać nową kartą za zakupy

Drugim zadaniem jest płacenie za zakupy. Oczywiście przy użyciu tej testowanej karty Citi Simplicity. Będziesz robić to samo co teraz, tylko przy płaceniu wyciągniesz z portfela inną kartę.

Aby zadanie zostało zaliczone należy wydać łącznie 3 000 zł. Masz na to maksymalnie 3 miesiące(możesz szybciej, wtedy szybciej dostaniesz telefon). Jak łatwo policzyć średnio musisz wydawać tylko 1000 zł miesięcznie.

Jestem przekonany, że jest to dla każdego realna kwota do wydania. Do tego limitu zaliczają sięwszystkie transakcje w punktach usługowo-handlowych. Czyli sklepy, markety, stacje benzynowe, fryzjer, restauracje, bary, hotele, spa i wszystkie inne miejsca, które pozwalają na płacenie kartą.

Do tego zaliczone będą również transakcje za zakupy w internecie. Pamiętaj tylko żeby wybierać opcję „zapłać kartą”, w której podajesz numer karty i kod CVV.

Ważne: Regulamin mówi, że kwotę 3 000 zł należy „nabijać” przez 3 pełne miesiące. Czylizaczynasz od następnego miesiąca po miesiącu, w którym bank podpisał umowę (sprawdź datę na dokumentach).

Jeśli data podpisania dokumentów to sierpień, to transakcje kartą wykonaj we wrześniu, październiku i listopadzie (nawet jeśli kartę fizycznie dostaniesz jeszcze w sierpniu).

Do dzieła!
https://www.online.citibank.pl/formularz/karta-kredytowa/lg/?prID=2111456&bankierID=&dclid=CIK8jpqx_c4CFYXgcgodHicNSA