Co nowego
Bądź na bieżąco

Aktualności
lip
10
1 sierpnia 2017 r. BGK wznowi przyjmowanie wniosków o wypłatę dofinansowania w ramach programu MDM na rok bieżący! Na ten cel przeznaczona została dodatkowa pula w wysokosci 100 000 000,00 zł.

Wbrew pozorom w/w kwota odpowiada na niewielką część zapotrzebowania, a co za tym idzie, przewiduje się szybkie wyczerpanie środków.
Aby skorzystać z dofinansowania, należy niezwłocznie podjąć decyzję o zakupie mieszkania, a następnie omówić szczegóły z deweloperem lub ze sprzedającym (MDM dotyczy również mieszkań na rynku wtórnym). W tym samym czasie, bezpłatnie policzymy Państwa zdolność kredytową oraz sprawdzimy czy wybrane mieszkanie spełnia warunki programu. Konieczna będzie też weryfikacja zapisów umowy przedwstępnej (deweloperskiej) oraz odpowiednie zredagowanie harmonogramu wpłat, ale tym też chętnie się zajmiemy.
Wszystkie w/w czynności powinny zostać wykonane do końca lipca 2017 r., aby w pierwszym tygodniu sierpnia skompletować już tylko wniosek kredytowy oraz wniosek o wypłatę środków w ramach MDM.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji!