Krótko o Nas
Kim jesteśmy i co możemy dla Ciebie zrobić

Kim Jesteśmy
Jak to działa?
Zabankuj.pl to oferta produktów wielu banków w jednym miejscu, które łączy przyjazną dla Klienta atmosferę z pełnym profesjonalizmem. Nasza firma to wiarygodność, której warto zaufać. Promujemy zasady rzetelności i etyki w biznesie, co potwierdzają nasi zadowoleni Klienci.
Dla wielu z Was świat kredytów wydaje się być terenem niezbadanym, do którego podchodzić należy z ograniczonym zaufaniem. Zabankuj.pl jest niezależnym biurem pośrednictwa kredytowego. Nasza praca polega na zidentyfikowaniu potrzeb Klienta i dopasowaniu produktu kredytowego do jego potrzeb. Jeśli nie wiesz jak najlepiej sfinansować mieszkanie, samochód, wakacje czy też inwestycję w firmę, napisz lub zadzwoń. Już po krótkiej rozmowie będziemy wiedzieli jak rozwiać Twoje wątpliwości.

Zabankuj.pl to wszystkie banki w jednym miejscu!

Plan działania:
- Ty precyzujesz cel na jaki chcesz uzyskać finansowenie, a my proponujemy jego formę.
- Ty wyznaczasz górną granicę ceny, a my porównujemy dla Ciebie oferty banków i przedstwiamy tę najtańszą. Informujemy o naszych doświadczeniach we współpracy z daną instytucją.
- Ty określasz ramy czasowe, a my załatwiamy za Ciebie formalności i negociujemy z bankiem.

Ile to kosztuje?
Nasi Klienci nie płacą za naszą pracę. Rozliczenie następuje między naszą firmą, a bankiem, w którym zostaje sfinalizowany kredyt.

Kim jesteśmy?
Zabankuj.pl jest niezależnym biurem pośrednictwa kredytowego. Dzięki 10-letniemu doświadczeniu przejmujemy od Klienta znaczącą części procesu kredytowego. Załatwiamy większą część formalności. Przejmujemy na siebie negocjacje cenowe oraz uzupełnienie braków merytorycznych, aby nasz Klient otrzymał najkorzystniejszą ofertę najmniejszym nakładem czasu. To państwo jesteście naszymi partnerami, a bank lub instytyucja finansowa  jest stroną z którą ustalamy warunki.

Działając na rynku od 2005 roku przyjęliśmy kierunek i styl działania opierający się na maksymalnie przejrzystych zasadach oraz otwartych relacjach z naszymi Klientami. Konsekwentnie realizujemy strategię operatora bankowego. Współpracując z najlepszymi bankami w Polsce, oferujemy pakiet produktów finansowych dopasowanych do potrzeb naszych Klientów.