Tak o nas mówią
Kilka słów od naszych Klientów

Referencje

"Cała procedura przebiegła bez problemu! Kredyt uzyskaliśmy błyskawicznie z bardzo niską ceną. Rafał Pietruch, 2021-03-02"

"Pan Tomasz jest świetnym specjalistą. Doradca z dużym doświadczeniem. Pomoże na każdym etapie załatwiania spraw związanych z kredytem. Wyjaśni iwytłumaczy każdy punkt w umowie kredytowej. Ma ogromną cierpliwość do klienta.Polecam z czystym sumieniem. 06-04-2020 r."

"Pan Tomasz jest świetnym specjalistą. Doradca z dużym doświadczeniem. Pomoże na każdym etapie załatwiania spraw związanych z kredytem. Wyjaśni iwytłumaczy każdy punkt w umowie kredytowej. Ma ogromną cierpliwość do klienta "

"Bardzo profesjonalne podejście. Pan Tomasz fachowo i konkretnie podszedł do powierzonego mu zadania. Usługa na najwyższym poziomie ! Polecam ! 2018-12-19, Mateusz Kizior "

"Wszystko bardzo sprawnie i szybko poszło z kredytem na dom. Pan Tomasz wszystkim się zajął i służył pomocą w razie jakichkolwiek pytań. Bardzo polecam Pana Tomasza jest to bardzo kompetentna osoba i co najważniejsze uczciwa. Bardzo dziękujemy! 2018-09-03, Jakub Urbanik"

"Nie ma chyba problemu, którego Pan Tomek nie jest w stanie rozwiązać. Razem z żoną całym sercem zgadzamy się z poniższą opinią, że z firmą zabankuj.pl można skredytować nawet statek kosmiczny. Bardzo ludzkie, a zarazem chłodne podejście do sprawy,wsparcie na każdym kroku i pomoc z wszelkimi formalnościami. Ja i moja żona to najlepszy przykład tego, że Pan Tomek jest wręcz cudotwórcą i żaden beznadziejny przypadek nie jest mu straszny. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy ! 2018-12-18, Marcin Szewczyk"

"Gdzie diabeł nie może .......... tam Tomka pośle. Dla Tomka nie ma rzeczy niemożlwiwych, a wyzwanie to jego drugie imię. Gorąco polecam za profesjonalizm, pomoc, dobrą radę, usługi 24h/dobę, ogarnianie papierologi, użeranie się z urzędami, umożliwienie realizacji naszego marzenia. Kredyt uzyskany sprawnie, szybko i prawie bezboleśnie Paulina Kalemba 05/09/2018"

"Dziękujemy za pomoc w naszej, trudnej sprawie! Dzięki elastycznemu podejściu niebawem wprowadzamy się do nowego mieszkania z tanim kredytem hipotecznym:) 2018-02-08, Andrzej Derak"

"Pośrednik godny zaufania! Pełen profesjonalizm, szybki kontakt i miła a przede wszystkim fachowa pomoc. Pan Tomasz naprawdę zna się na rzeczy, potrafi doradzić i pozostaje w stałym kontakcie zarówno z kredytobiorcą jak i wybranym przez klienta bankiem. Szczerze polecam. Jolanta Spólnik - 13/11/2017"

"Zdecydowanie polecam! Pan Tomek jest profesjonalistą z wielkim doświadczeniem. Niesamowita wiedza i rozeznanie. Pomógł nam w uzyskaniu kredytu oraz w uporaniu się z wszelkimi formalnościami. Dodatkowo służył radą w każdym momencie. Nie wyobrażam sobie całego tego procesu bez pomocy Pana Tomka. Szczerze i z całego serca- dziękuję! - Aneta Szewczyk, 14/09/2017"

"Bardzo profesjonalnie, rzetelnie, odpowiedzialnie i sympatycznie! 2017-06-08, Marta Zarzycka"

"Ofertę jaką przedstawił mi Pan Tomek (zabankuj.pl) sprawdziłem u dwóch innych, dużych pośredników kredytowych. Obie firmy poinformowały mnie, że nie mogą zaproponować tak dobrej oferty. Podszedłem z dystansem do tej propozycji, ale warunki przedstawione na pierwszym spotkaniu, znalazły swoje potwierdzenie w finalnej umowie kredytu! Dziękuję za pracę i cierpliwość:) 2017-05-31, Marcin Grzybek"

"Mówisz: marża mogłaby być niższa. Mówisz: opłaty mogłyby być anulowane. Mówisz: warunki mogłyby być lepsze. Jednak patrząc na aktualne oferty, jesteśmy pewni, że te przygotowane przez zabankuj pl są NAJLEPSZE na rynku! Profesjonalna obsługa od samego początku, przedstawienie wszystkich szczegółów oferty, wyszczególnienie każdej z opłat, ciągłe wsparcie i informacje na bieżąco, co na danym etapie jest potrzebne, personalne spotkania tylko jeśli są konieczne oraz pomoc także po podpisaniu dokumentów kredytowych: tak wyglądało kredytowanie za pośrednictwem zabankuj pl obydwu nieruchomości w które zainwestowaliśmy. Powiedzieć że polecamy to nic nie powiedzieć!Dawid Dułak, 10-04-2017"

"Zdecydowanie polecam współpracę! Wszystko profesjonalnie załatwione, formalności zwiazane z kredytem po naszej stronie ograniczone do niezbędnego minimum. Raz jeszcze dziękuję! Marcin Machnio, 2017.02.10"

"Znakomita współpraca. Miła atmosfera i bardzo profesjonalne podejście. Super! 02-01-2017, Maria Jachymiak"

"Bardzo profesjonalne podejście. Wszystkie koszty kredytu, cały proces, czas oczekiwania...wszystko wiedzieliśmy już po pierwszym spotkaniu. Jasno ustalony plan działania i sympatyczna atmosfera, a dodatkowo do banku udaliśmy się tylko na podpisanie umowy! Super! 17-01-2017, Andrzej Karaś"

"Bardzo polecam Pana Tomka. Wszelkie formalności co do kredytu na mieszkanie załatwione zostały bezboleśnie i z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Pan Tomek był zawsze bardzo pomocny, odpowiadał na wszelkie pytania i wiele rzeczy jak dostarczenie odpowiednich zaświadczeń itp. załatwił bez mojego udziału, dzięki czemu mogłem spokojnie pracować. Szczerze polecam każdemu, kto potrzebuje sprawnie działającego i profesjonalnego wsparcia w zakresie kredytów:) Michał Ernst, 06-12-2016"

"Polecam w 100 %. Pełen profesjonalizm! Bardzo miły kontakt. Dziękuję i pozdrawiam. Ilona Bugajska, 2016-05-08"

"Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Zabankuj.pl - Pan Tomasz bardzo profesjonalnie podszedł do tematu, w każdej sprawie potrafił doradzić i udzielić wszystkich informacji. W dodatku załatwia wszystkie formalności - to ogromne ułatwienie. Słowem: szybko, profesjonalnie, bezproblemowo. Zdecydowanie polecam!, 2016-05-18, Agencja Internetowa DreamPics."

"Dzięki za pomoc w spełnieniu marzeń !!! Polecam www.zabankuj.pl. Mówi się że pierwsze mieszkanie jest wymarzone ale dopiero te drugie spełnia nasze marzenia i oczekiwania. Profesjonalizm w 100%. Elżbieta Machaj, 22-03-2016"

"Szybka i profesjonalna pomoc w otrzymaniu kredytu. Bardzo dobry kontakt, indywidualne podejście do sytuacji:) Zdecydowanie polecam! Weronika Świercz, 16.02.2016 r."

"Gorąco polecam świetna profesjonalna i naprawdę expressowa obsługa:) Wioleta Gądek, 02.03.2016 r."

"Polecam zdecydowanie! Profesjonalne podejście a do tego sympatycznie. Dzięki za pomoc! - Tomasz Grabowski - 18.11.2015 r."

"Zaufanie, profesjonalizm, szybkie działanie i miły kontakt. Polecam! Karolina Ogonowska 30.10.2015 r."

"Zdecydowanie polecam. Rzeczy niemożliwe załatwiają od ręki a cuda na drugi dzień. Marcin Markiewicz, 2015-09-30"

"Polecam gorąco. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Bez wahania polecam!!! Ekspresowa pomoc w otrzymaniu kredytu :) Sandra Walczy - 25.08.2015 r. "

"Polecam serdecznie. Pełen profesjonalizm i skuteczność. Aleksandra Seremet - 24.06.2015 r. "

"Pełen profesjonalizm!!Szybko, bez problemowo i skutecznie!!Polecam!! Paweł Kasterka 25.05.2015 r. "

"POLECAM!!!. Najbardziej cenię pomoc przy załatwieniu wszelkich spraw formalnych. Miła atmosfera i szacunek dla klienta jest Państwa dewizą. Dziękuję i życzę powodzenia na dalszej drodze. Maciej Jermak - 14.05.2015 r. "

"Pełen profesjonalizm i współpraca w miłej atmosferze. Polecam! Łukasz Derdziński - 03.05.2015 r. "